www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:24 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Zakładzie Recyklingowym – Praca W Holandii Contrain

Praca W Zakładzie Recyklingowym – Praca W Holandii Contrain

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Praca w zakładzie recyklingowym – praca w Holandii Contrain

10,76 euro brutto / h

Praca tymczasowa Holandia Recykling Status oferty: Aktualna

Zakres obowiązków
sortownie metali żelaznych i nieżelaznych
praca przy taśmie
obsługa wózka widłowego

Czego oczekujemy
doświadczenie w pracy produkcyjnej
gotowość do długoterminowej współpracy
umiejętność szybkiego uczenia się, spostrzegawczość
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
uprawnienia na wózki widłowe
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy
legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
dodatek urlopowy: polski i holenderski
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
wsparcie w organizacji transportu do Holandii
zakwaterowanie na terenie Holandii
możliwość długotrwałej współpracy
możliwość wzięcia udziału w programie rekomendacyjnym

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań , oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja(at)contrain.pl lub marketing(at)contrain.pl
Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod(at)contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy
Pełną treść klauzuli informującej o przetwarzaniu danych osobowych oraz o Państwa prawach, można znaleźć w linku: http://contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/#informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych
Dodatkowo prosimy o dodanie klauzuli do CV: „ Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez Współadministratorów – Contrain Poland Sp. z o.o. oraz Contrain Sp. z o.o.”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj.lubuskiego jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google