www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:36 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Przy Sortowaniu Odzieży

Praca Przy Sortowaniu Odzieży

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Praca przy sortowaniu odzieży

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy Holandia

Zakres obowiązków
praca przy taśmie przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na poszczególne kategorie
obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie sortowania ubrań

Czego oczekujemy
doświadczenie w pracy produkcyjnej
umiejętność szybkiego uczenia się, spostrzegawczość
samodzielność i dokładność w działaniu
gotowość do długoterminowej współpracy
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
zakwaterowania na terenie Holandii
opiekę polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego podczas pobytu w Holandii
możliwość długoterminowej współpracy

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. lubuskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google