www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:25 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Osób Chętnych Do Pracy W Niemczech

Poszukujemy Osób Chętnych Do Pracy W Niemczech

 PDF
Telefon: 786196004

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Miejsce wyjazdu: okolice Akwizgran Pani Elisabeth ma 93 lata i jest osobą leżącą.

Miejsce wyjazdu: okolice Akwizgran

Pani Elisabeth ma 93 lata i jest osobą leżącą. Choruje na demencję, osteoporozę, ma również problemy z nietrzymaniem moczu przez co używa wkładek.

Obowiązki:

Opiekunka będzie głównie przygotowywać posiłki, robić zakupy, dbać o gospodarstwo domowe.

Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: mycie i higiena ciała, pomoc podczas codziennego ubierania i rozbierania, pomocy podczas spożywania posiłków.

Wymagania:

Kobieta z doświadczeniem

Dobry stan zdrowia

Brak nałogów

Mile widziane referencje

Czynne prawo jazdy

Język na poziomie dobrym

Zapewniamy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości od 1100 do 1200 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6717 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Zielonej Górze

Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze

www.engeldaheim.de

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google