www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:51 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

Praca Opiekuna Osób Starszych Czeka Na Ciebie!

 PDF
Telefon: 786196004, 786196004

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat krośnieński
 Powiat wschowski
 Powiat żagański
Jeżeli znasz język niemiecki, zgłoś się do nas.

Miejsce wyjazdu: Reutlingen
Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Pani Margaret ma 55 lat porusza się sama przy chodziku, cierpi na chorobę nowotworową oraz cukrzykiem. Często jest apatyczna i rozkojarzona. W opiece pomaga mama.

Obowiązki:
To prowadzenie domu, gotowanie, zakupy oraz zajmowanie się podopieczną, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie również jeździć z podopieczną na wizyty do lekarza oraz czuwać przy niej w nocy.

Wymagania:
Opiekun/opiekunka musi być osobą z dobrą znajomością języka, podopieczna jest sprawna intelektualnie więc lubi rozmowy, jest bardzo kontaktowa.
Konieczne jest posiadanie doświadczenia, prawa jazdy oraz braku nałogów.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie, jasne zasady współpracy.
Dobre stawki: do 1500 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6443 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Zielonej Górze
Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze
www.opiekunka.gowork.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google