www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:56 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech Od Zaraz Dla Opiekunki Osób Starszych

Praca W Niemczech Od Zaraz Dla Opiekunki Osób Starszych

 PDF
Telefon: 786196004

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Nasza podopieczna: To Pani Maria (waga 80 kg)

Rekrutujemy na stanowisko opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: okolice Saarbrücken

Pani mieszka w domu. Porusza się na wózku inwalidzkim, jest osobą leżącą. Ma również problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Zajmowanie się domem: gotowanie, sprzątanie, pranie.

Oprócz tego takie czynności jak: dbanie o higienę, kąpiele, zmiana pielucho – majtek, pomoc w ubieraniu. Opiekunka będzie również pomagać Pani przy spożywaniu posiłków oraz przenosić z wózka na łóżko.

Wymagania:

Język na poziomie komunikatywnym

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

Mile widziane prawo jazdy oraz referencje

Zapewniamy:

legalne zatrudnienie i ubezpieczenie

300 zł premii za szybki wyjazd do Niemiec

opłacony przejazd do i z Niemiec

wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6467 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Zielonej Górze

Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google