www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:90 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka Do Osób Starszych, Praca, Niemcy

Opiekunka Do Osób Starszych, Praca, Niemcy

 PDF
Telefon: 786196004

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Miejsce zlecenia: Düsseldorf, 10.07.2015

Nasza podopieczna, Pani Magdalene to 82-letnia seniorka. Choruje na lekką demencję, ale ogólnie jest w dobrej psychicznej. Po domu chodzi przy balkoniku, natomiast na zewnątrz jeździ na wózku inwalidzkim. Jest również cukrzykiem i ma problemy ze słuchem. Opiekuje się nią rodzina.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, pranie.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopieczną należeć będzie pomoc podczas kąpieli, dbanie o higienę Pani oraz czuwanie przy seniorce w nocy.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą. (Mile widziane czynne prawo jazdy).

Zapewniamy:

Naszym pracownikom zapewniamy pracę w legalnej, polskiej firmie, pewne oferty pracy, wysokie zarobki dostosowane do znajomości języka, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6438 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Zielonej Górze

Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google