www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:75 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Dla Opiekunki, Okolice Tybingi, Niemcy

Praca Dla Opiekunki, Okolice Tybingi, Niemcy

 PDF
Telefon: 786-196-004

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie!

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Aktualnie opieki potrzebuje Pan Christian (80 lat, 163 cm wzrostu, 80 kg). Mieszka samotnie w mieszkaniu.

Choruje na nadciśnienie, jest po udarze. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu, sam robi kilka kroków, porusza się przy chodziku. Czasami jest apatyczny i rozkojarzony.

Obowiązki:

Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu oraz asystować w czasie spożywania posiłków.

Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, dbanie o utrzymanie czystości w domu oraz chodzenie z podopiecznym na spacery.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Zapewniamy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1100 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na agnieszka.czuchraj@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196004 o treści: 6248 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Zielonej Górze

Ul. Bohaterów Westerplatte 9, lok. 221 na II piętrze

www.opiekunka.gowork.pl

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google