www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:66 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Niemcy - Gowork.pl

Praca Niemcy - Gowork.pl

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Poza województwem lubuskim
Potrzebna opiekunka dla Pana Goswina 78 lata Osnabrück

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Niemcy, potrzebna opiekunka dla Pana Goswina 78 lata
Osnabrück

Stan zdrowia:
Pan Goswin wymaga pomocy przy wstawaniu, w mieszkaniu porusza się samodzielnie a na zewnątrz przy pomocy chodzika lub wózka. Jest lekko zapominalski i zdezorientowany co jest związane z tym, że cierpi na demencję. Dodatkowo ma chorobę Parkinsona.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy gotowanie, robienie zakupów oraz jazda samochodem.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w higienie ciała, ubieranie/rozbieranie oraz zmiana pielucho-majtek. Dodatkowo pacjent wymaga sporadycznie opieki w ciągu nocy.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi oraz dobrą znajomością języka oraz prawo jazdy.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1080-1110 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na mariola.patryarcha@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898768 o treści:1488 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Wrocławiu:
Ul. Ruska 51 B

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google