www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:32 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca -kierownik Oddziału

Praca -kierownik Oddziału

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat nowosolski
 Powiat żagański
 Powiat żarski
Zostań kierownikiem oddziału

OVB Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Firma OVB rozpoczęła swoją działalność w 1970 roku w Kolonii oferując swoim klientom pomoc w budowaniu stabilnej przyszłości. Obecnie działa w 14 krajach Europy. W Polsce funkcjonuje od roku 1992 pod nazwą "OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa" od początku pełniąc rolę lidera na rynku pośrednictwa finansowego. Dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy siłę i sukces. W naszej branży jesteśmy na samym szczycie, a wiedza i zdobyte doświadczenie zapewniają naszym klientom kompleksowy zakres usług o wysokim standardzie.

W związku z dynamicznym rozwojem nowego działu, aktualnie poszukujemy osób godnych zaufania do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK ODDZIAŁU
Miejsce pracy: Żary,Żagań,Szprotawa
Opis stanowiska:

Budowę zespołu sprzedażowego: rekrutację liderów/doradców
Pozyskiwanie klientów na podległym terenie
Szkolenia doradców
Zarządzanie sprzedażą: planowanie i osiąganie celów biznesowych
Koordynacja pracy zespołu
Utrzymywanie właściwej atmosfery i kultury pracy, zapewnienie wsparcia dla zespołu
Promowanie zdrowych zasad biznesowych i najlepszych praktyk sprzedażowych
Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu;
Umiejętność zarządzania zespołem;
Mile widziane doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych;
Umiejętność motywowania zespołu
Prawo jazdy kat B
Umiejętności interpersonalnych
Znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych
Biznesowej orientacji na sukces i dużego zaangażowania
Wzorowej organizacji pracy
Wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:

Szerokie możliwości rozwoju oraz nieodpłatne szkolenia produktowe i wdrożeniowe
Szkolenia z zakresu zarządzania ludźmi, motywowania oraz inteligencji finansowej
Rozwój zawodowy w oparciu o gwarantowany plan kariery
Wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej
Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, dzięki efektywnemu, gruntownemu systemowi szkoleń managerskich
Dostęp do innowacyjnych technologii IT wspierających zarządzanie sprzedażą i rozwój biznesu ( system CRM)
Wyjątkowy, konkurencyjny system wynagrodzeń.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google