www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Stanowisku Audytora

Praca Na Stanowisku Audytora

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat żarski
Zatrudnię osobę do pracy na stanowisku audytora na ustalonym wcześniej terenie

Miejsce pracy: województwo LUBUSKIE Powiaty : ŻARSKI

Poszukujemy kilku osób do współpracy na stanowisko AUDYTORA.

Obowiązki:

Do obowiązków pracownika należeć będzie wizytowanie punktów sprzedaży na podległym terenie w celu zebrania danych z punktu sprzedaży na podstawie przeprowadzonej w placówce wizytacji i kontroli.

Umowa: Umowa o dzieło

Termin zlecenia: 07.12.2012 - 24.01.2013

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie;
- Własny środek transportu;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziani studenci zaoczni;

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: a.czaja@ad-btl.pl w temacie maila wpisując: Audytor LUBUSKIE, powiat (Prosze wpisać powiat jakim sa panstwo zainteresowania)

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google