www.lubuska-tablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:35 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:91 | Ogłoszeń:8163

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Polecamy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Poszukujemy Merchandiserów (serwisantów) Do Pracy W Sklepie Groszek W Sławie! Praca Dorywcza 8h/mies

Poszukujemy Merchandiserów (serwisantów) Do Pracy W Sklepie Groszek W Sławie! Praca Dorywcza 8h/mies

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Sława
Wykładanie towaru na półki sklepowe

Merchandiser (serwisant) stacjonarny
Poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko

Lokalizacja: Sława (woj. Lubuskie) - Sklep „Groszek”

Serwis: KRAFT Foods

Czas pracy: 8h miesięcznie

Stawka: 9.92 zł brutto/h
Umowa o dzieło!

Zadania:
• Wykładanie towaru na półki sklepowe
• Ekspozycja towaru
• Raportowanie

Wymagana aktualna książeczka sanepidu! Mile widziane doświadczenie!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy proszę o wysłanie CV pod adres: rekrutacja@dema.com.pl.

Plik i tytuł wiadomości proszę podpisać: Imię_Nazwisko_Merch_SławaGroszek

Proszę o wypełnienia formularza rekrutacyjnego (link podany poniżej):

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google